top of page

Jak to funguje?

Najít vhodné pracovníky nemusí být vždy snadné, díky spolupráci s agenturou práce vám jako objednateli odpadá spousta práce. Díky našim zkušenostem jsme schopni zajistit vyřízení víza pro pracovníky z Ukrajiny jednoduše a snadně. Stačí nás jen kontaktovat.


Proč právě zaměstnanci z Ukrajiny?

Na základě našich zkušeností a referencí našich klientů, se nám osvědčily právě oni. Ukrajinští pracovníci jsou především pracovití a svědomití. Jsou schopni pracovat samostatně a pokud jim vše na daném pracovišti vyhovuje, opakovaně se vrací. 

Nemusíte mít strach, v případě, že se na vašem pracovišti nevyskytuje nikdo, kdo by se s nimi nedomluvil, nabízíme při zaškolení překladatele. Po delší době jsou pracovníci z Ukrajiny snadno učenliví českému jazyku, a to především při práci s českými kmenovými zaměstnanci. Většina z nich, kteří do ČR přijíždí, tu již v minulosti byla a základní znalosti mají.


Na našem blogu se můžete dočíst trochu víc o tom proč zrovna zaměstnanci z Ukrajiny.

Anoku icons-01.jpg

Proces vyhledávání ideálních pracovníků 

Ve chvíli, kdy nás osloví společnost s jejich konkrétními požadavky, jaké a kolik agenturních zaměstnanců potřebují a jaké pracovní podmínky jsou schopni jim nabídnout, podepíšeme společně smlouvu o zprostředkování zaměstnání včetně objednávky. Po podpisu smlouvy jde práce s hledáním pracovníků z Ukrajiny na naše ramena. Vyhledáme konkrétní budoucí agenturní zaměstnance z Ukrajiny, spojíme se s patřičnými úřady a vyřídíme veškeré administrativní povinnosti. Celý tento proces od doby podepsání smlouvy do doby příjezdu cizinců trvá zpravidla 2 měsíce, je tedy potřeba vše řešit s dostatečným předstihem. Může však nastat i situace, kdy jsou v České republice sezónní pracovníci, kterým již skončila práce a stále mají platné vízum, takže je možné ukrajinské pracovníky přiřadit dočasně objednateli s předstihem.

Anoku icons-02.jpg

Příprava jedinců na práci v České Republice

V případě, že nemáte prostor pro zaškolování cizinců při nástupu do práce, jsme schopni vám usnadnit práci i s tím. V naší společnosti máme zkušené odborníky v různých oborech a rádi vám se zaškolováním pomůžeme.

Ubytování

Vždy hledáme vhodné ubytovací zařízení v co nejblíže dostupné vzdálenosti od pracoviště. Pokud se ubytování nachází ve větší vzdálenosti a například nenabízí se možnost hromadné dopravy pro pracovníky, zajistíme jejich každodenní odvoz na pracoviště a zpět.

Na každé poskytování ukrajinských zaměstanců je třeba nahlížet individuálně.

Anoku icons-03.jpg

Tříměsíční vízum

Pracovníkům z Ukrajiny zákon dovoluje pracovat na území České republiky celkem 90 dní. Následujících 90 dní se musí fyzicky nacházet na Ukrajině, než může opět přijet na tříměsíční vízum do ČR.

Anoku icons-04.jpg

Dlouhodobá spolupráce a podpora

Dlouhodobá spolupráce se nám za dobu našeho působení osvojila. Pokud má společnost, které cizince poskytujeme, práci pro zaměstnance z Ukrajiny celoročně, skupiny pracovníků z Ukrajiny se střídají v takzvaných turnusech. 

Jednoduše řečeno skupina A přijede na tři měsíce, jakmile odjede, přijíždí skupina B. Tyto dvě skupiny se tak mohou střídat během celého roku.

Agentura práce Anoku.jpg

Kontaktujte nás

Božetěchova 3003/133
612 00, Brno
Jihomoravský kraj
Česká Republika

+420 777 919 000

Thanks for submitting!

bottom of page